click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shitet apartament 2+1 Don Bosko prane kompeleksit Vizion Plus Okazion

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko prane kompleksit Vizion Plus

Apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet bashk me ato

Dhoma ndenjes ofron:
– K/bufe sobe gatimi , frigorifer (samsung)
– Kend mjaft cilesor
– Kondicioner inverter samsung
– Tavoline ngrenie

2 dhoma gjumi totalisht te mobiluara
– Krevat dopio , dollap
– krevat tek, dollap

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mire administruar pamje veri-lindje, hyrja ne pallat dhe ashensori me cip

Te interesuarit per 1 vizite ne prone te telefonojne ne numr

te preferuarat     5695
ID prones : 18618
Cmimi: 74,500
Siperfaqja: 80,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 2
Tualet: 1
ID E Personalizuar: RO0045
Viti I Ndërtimit: 2010
I Disponueshëm Nga: 2019-08-19
Ndërtimi I Jashtëm: Pllake
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 4

Amenities and Features

lavatrice
kondicioner
ballkon
tv
ashensor
frigorifer
mini bar
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Shitet apartament 2+1 Don Bosko prane kompeleksit Vizion Plus Okazion

Shitet apartament 2+1 Don Bosko prane kompeleksit Vizion Plus Okazion


Me Kontaktoni

Compare Listings