click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shitet super apartament 3+1+2 totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore

85,000

OKAZION !
Shitet super apartament 3+1+2 totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore,
me hipoteke prane Restorant Freskut.
Nje zone mjaft e kerkuar dhe mjaft e qete per banim.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me nje siperfaqe totale 140 m2, brenda ne cmim perfshihen edhe 3 garazhde me siperfaqe 90 m2.
Me nje organizim te brendshem perfekt dhe ndahet ne:
1 dhome ndenje+gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 banjo njera me gabine dushi me hidromasazh me mp3, ballkon.

-Kuzhina total inkaso
-Filter uji,
-Frigorifer A+++
-Tavan i varur me punime gipsi
-Lavatrice
-2 Kondicioner
-Spote etj

Per nje vizit ne prone ju lutem kontaktoni.

te preferuarat     1313
ID prones : 18537
Cmimi: 85,000
Siperfaqja: 144,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 3
Tualet: 2
ID E Personalizuar: RO0030
Viti I Ndërtimit: 2016
Garazhe: 3
Sip E Garazhit: 90
I Disponueshëm Nga: 2018-11-07
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 4

Amenities and Features

oborr
lavatrice
kondicioner
ballkon
internet
ashensor
frigorifer
mini bar
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Shitet super apartament 3+1+2 totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore

Shitet super apartament 3+1+2 totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore


Me Kontaktoni

Compare Listings