click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shitet Super Apartament Kompleksi Halili

92,000

Shitet Super Apartament Kompleksi Halili

 

Apartament 1+1 Kompleksi Halili totalisht i mobiluar me arkitetk. Ndodhte ne nje kompleks mjaft mire te administruar ku ofron dhe nje ser facilitete. Apartamenti ndodhte ne katin e 11 (jo te fundit) . Ka pamje te lire perpara . Per vizita ne prone ju lutem telefononi .

te preferuarat     1817
ID prones : 18604
Cmimi: 92,000
Siperfaqja: 77,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 1
Tualet: 1
ID E Personalizuar: RO0040
Viti I Ndërtimit: 2010
I Disponueshëm Nga: 2019-02-19
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 10

Amenities and Features

lavatrice
kondicioner
ballkon
internet
tv
ashensor
frigorifer
mini bar
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Shitet Super Apartament Kompleksi Halili

Shitet Super Apartament Kompleksi Halili


Me Kontaktoni

Compare Listings