click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Tirane, jap me qera apartament duplex 5+1+BLK Kati 3, 144 m² 370

370 €/ muaj

Zona/Rruga : Rruga e Dibres, Prane Medreses

SUPER DUPLEX!
Duplex me qera totalisht e mobiluar ne menyre bashkohore prane Medreses.
Nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, ambjent i paster dhe i qete per banim.
Ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nje pallati ekzistent me nje siperfaqe totale 144 dhe ndahet ne:
kati trete 75 m2 dhe kati i katert 69 m2.
Me nje organizim perfekt ne total 6 dhoma, 2 banjo, 2 ballkone.
Ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore dhe per me teper me nje super cmim.

Per nje vizit ne prone ju lutem kontaktoni.

te preferuarat     2742
ID prones : 18574
Cmimi: 370 €/ muaj
Siperfaqja: 144,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 5
Tualet: 2
ID E Personalizuar: Ro0039
I Disponueshëm Nga: 2018-11-16
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 3

Amenities and Features

cati
ngrohje me gaz
palester
lavatrice
kondicioner
ballkon
internet
tv
frigorifer
mini bar
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Tirane, jap me qera apartament duplex 5+1+BLK Kati 3, 144 m² 370

Tirane, jap me qera apartament duplex 5+1+BLK Kati 3, 144 m² 370


Me Kontaktoni

Compare Listings