click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 57 m² 71.250 Euro (Rruga Qemal Stafa)

71.25

Apartament per shitje 1+1 me hipoteke ne Rrugen Qemal Stafa prane Gjimnazit Partizani.
Nje nga zonat me te mira te Tiranes shume prane qendres.
Ambjent i paster dhe i qete per banim.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te sapo perfunduar me nje siperfaqe totale 57 m2 dhe organizohet ne:
1 dhome ndenje+gatimi, 1 dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet me cmimin 1250 euro m2 i diskutueshem.

Per nje vizit ne prone ju lutem kontaktoni.

te preferuarat     2896
ID prones : 18570
Cmimi: 71.25
Siperfaqja: 57,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 1
Tualet: 1
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: -4

Amenities and Features

Floor Plans

Your Agent

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 57 m² 71.250 Euro (Rruga Qemal Stafa)

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 57 m² 71.250 Euro (Rruga Qemal Stafa)


Me Kontaktoni

Compare Listings