click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 64 m² 52.000 Euro (Astir, Rruga Teodor Keko)

52,000

Shitet apartament 1+1 me hipoteke i mobiluar, Astir.
Nje zone mjaft e kerkuar per shkak te zhvillimit qe po merr dita-dites.
Ndodhet ne rruge kryesore, me nje siperfaqe totale 64.5 m2.
Ndodhet ne katin 7 me ashensor dhe organizohet ne:
1 dhome ndenje+gatimi, 1 dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar sic eshte dhe per me teper me nje super cmim.

Per nje vizit ne prone ju lutem kontaktoni.

te preferuarat     2513
ID prones : 18546
Cmimi: 52,000
Siperfaqja: 64,50 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 1
Tualet: 1
ID E Personalizuar: Ro0029
Viti I Ndërtimit: 2014
I Disponueshëm Nga: 2018-11-12
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 7

Amenities and Features

lavatrice
kondicioner
ballkon
internet
tv
ashensor
frigorifer
mini bar
sobe

Floor Plans

Your Agent

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 64 m² 52.000 Euro (Astir, Rruga Teodor Keko)

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 64 m² 52.000 Euro (Astir, Rruga Teodor Keko)


Me Kontaktoni

Compare Listings